Столяр розповів про основну мету створення "Волиньприродресурсу"

Фото: Руслан Пилипчук

Депутат Волиньради Василь Столяр переконаний, що зі створенням "Волиньприродресурсу" врегулюється питання видобутку бурштину.

Завдяки врегульованому видобутку буршину обласний бюджет зможе отримати чимало коштів. Про це Василь Столяр сказав 21 жовтня під час ток-шоу "Протилежний погляд" на телеканалі "Нова Волинь"

"Волиньприродресурс" буде координувати дії артілей, людей. Тим більше вже 4 роки ми мусолимо на сесіях ці питання, і ніхто з підприємств, які подавались, не отримав дозволу на видобуток бурштину. А от новостворене підприємство регулюватиме видобуток бурштину", – зазначив Василь Соляр.

Втім, депутат Володимир Бондар зауважив, що окрім створення самого підприємства, все інше – поки що тільки наміри. Адже незрозуміло, в який спосіб воно буде функціонувати. Оскільки ті рішення, які пропонують на сесіях облради, сумнівні з точки зору законодавства.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.10.2016 21:20
Переглядів1598
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг