Депутати Луцькради не хочуть бачити Веслава Мазура на посаді польського консула

Депутати Луцькради звернуться до міністра закордонних справ з вимогою не призначати Веслава Мазура консулом Республіки Польща у Луцьку.

Через вислови Веслава Мазура про те, що українці не знають своєї історії, його не хочуть бачити на посаді польського консула в Луцьку. Про це сказав депутат Павло Данильчук 26 жовтня під час сесії Луцькради.

"21 вересня польські депутати погодили Мазура на посаду консула Польщі в Луцьку. На сайті сейму в стенограмі, коли його запитували, він висловився вороже. Адже говорити та вчити українців історії – це не завдання дипломатії", – сказав Павло Данильчук.

Голова фракції "УКРОП" Ігор Поліщук запевнив, що підтримає цей проект рішення.

"Слова можливого польського консула в Луцьку є наслідком того, що ми не змогли дати адекватної відповіді на рішення Сейму Республіки Польща. Не може бути дипломатом людина, яка каже на весь світ, що українці не знають своєї історії, і обзиває нас бандитами. Я закликаю поляків припинити воювати з мертвими українськими героями", – сказав "свободівець" Микола Федік.

Проект рішення депутати Луцькради підтримали.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ДЕПУТАТИ ЛУЦЬКРАДИ ПРОСИТИМУТЬ НЕ ПРИЗНАЧАТИ ВЕСЛАВА МАЗУРА ГЕНКОНСУЛОМ ПОЛЬЩІ

ЧИТАТИ ТАКОЖ: "ЯК МОЖЕ БУТИ БАНДИТ ГЕРОЄМ?" – ІМОВІРНИЙ ГЕНКОНСУЛ ПОЛЬЩІ У ЛУЦЬКУ ПРО БАНДЕРУ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
26.10.2016 16:55
Переглядів1071
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг