У Луцьку хочуть відродити лицарську справу

У новій Програмі розвитку туризму у Луцьку хочуть прописати підтримку клубів історичної реконструкції лицарської справи.

Було б логічно, якби у середньовічному замку туристи бачили лицарів, які там борються, або дівчат, які ходять в середньовічному вбранні. Про це "Конкуренту" розповіла начальник управління та промоції міста Наталія Бунда.

"Коли ми проводили виставку литовського художника і під неї планували зробити театралізоване відкриття, то для цього знайшли аж двох лицарів. В нас закінчується Програма в цьому році, і вже в новій ми хочемо прописати і підтримку клубів історичної реконструкції. Зокрема, в нас є клуби, де хлопці займаються стилізацією лицарської справи. Для них – це хоббі, і їх мало, бо немає ані приміщення, ані матеріального забезпечення. Тому важливим завдання є створення попиту на лицарську справу через створення музею та майстерні лицарської справи", – сказала Наталія Бунда.

Вона додала, що фестивалів лицарського духу у Луцьку дійсно бракує. Тому в новій Програмі це буде враховано.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
27.10.2016 09:26
Переглядів841
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг