Як і хто популяризує Луцьк поза його межами

Завдяки участі у міжнародних туристичних виставках та активній промоції міста загалом про туристичний Луцьк знають навіть за кордоном.

Управління розвитку туризму та промоції міста часто бере участь у туристичних виставках в Україні та закордоном. Про це "Конкуренту" розповіла начальник управління Наталія Бунда.

Вона зауважила, що працівники управління налагоджують зв'язки із туристичними фірмами та переконують відвідати Луцьк потенційних туристів.

"Уже традиційно двічі на рік ми беремо участь у міжнародних виставках, що проходять у Києві. Крім того, популяризуємо Луцьк у містах-партнерах з Польщі, Литви, Білорусі, беручи участь у їхніх заходах. До прикладу, минулого року на відкриття туристичного сезону ми проводили прес-тур для представників 15 туристичних фірм зі всієї України. За результатами, ці туристичні фірми організовують туристичні маршрути до Луцька, в тому числі під фестивалі", – сказала Наталія Бунда.

Також Наталія Бунда додала, що популяризації міста сприяє і розміщення реклами Луцька в інших містах, а також друк рекламних матеріалів та статей у різноманітних виданнях – туристичних газетах та журналах.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
27.10.2016 14:14
Переглядів820
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг