Луцька міська клінічна лікарня реалізує міжнародні проекти

КЗ "Луцька міська клінічна лікарня" бере участь в кількох міжнародних проектах.

Про це повідомляє управління охорони здоров'я міської ради.

Наразі закладом реалізується проект покращення медичної допомоги пацієнтам з хронічними захворюваннями нирок в рамках грантової допомоги міжнародного товариства нефрологів Sister Renal Center Program. Заходи проекту передбачають стажування медичного персоналу Луцької міської клінічної лікарні у Брестській обласній лікарні (Республіка Білорусь) та у клініці Литовського університету наук здоров'я (Литва), проведення спільних клінічних конференцій.

За Програмою Територіальної співпраці Білорусь-Україна у березні 2016 року управлінням лікарні спільно з Брестською обласною лікарнею підготовлено та подано заявки на участь у конкурсі проектів Програми на теми: "Профілактика раку шлунково-кишкового тракту у мешканців українсько-білоруських прикордонних територій шляхом ранньої діагностики та лікування передракових захворювань" (ведучий партнер Луцька міська клінічна лікарня) та "Попередження нозокоміальної інфекції у лікарнях українсько-білоруських прикордонних територій" (ведучий партнер Брестська обласна лікарня).

Спільно з публічним закладом охорони здоров'я Ленчни (Польща), Брестською обласною лікарнею (Білорусь) ведеться підготовка до участі у конкурсі проектів Програми Територіальної співпраці Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Минулого тижня у Луцькій міській клінічній лікарні відбулося засідання робочої групи з підготовки заявки на проект "Покращення якості надання медичної допомоги жителям прикордонних територій Люблінського воєводства, Волинської та Брестської областей". Заходами проекту передбачені спільні міжнародні науково-практичні конференції, стажування українських та білоруських лікарів у польських клініках, розробка та впровадження спільних стандартів надання медичної допомоги, оновлення медичного обладнання закладів тощо.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.11.2016 17:31
Переглядів818
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг