У Луцьку презентують "Щоденник ділового українця"

В Луцьку презентують корисний та пізнавальний "Щоденник ділового українця".

Про це повідомляє Рідна країна.

Захід відбудеться у суботу, 19 листопада, об 11:00 годині в у книжковому магазині "Освіта", що за адресою проспект Волі, 8. Презентують видання засновник Фонду "Рідна країна" Микола Томенко та керівник Фонду у Волинській області Богдан Шиба.

Також буде представлено навчальний посібник "Україна: історія Конституції".

Під час презентації буде можливість поспілкуватися з автором та ініціатором видань, взяти участь в автограф-сесії та за бажанням придбати щорічники або підручники.

Довідково:

"Український щорічник-2017" — це вже сьоме видання, цьогоріч воно вийшло з обкладинкою у двох кольорах.

"Український щорічник" традиційно містить інформацію більш ніж тисячі визначних українських діячів, 365 афоризмів та ілюстрацій про найвідоміші історичні, архітектурні та релігійні пам'ятки України, щоденний народний календар з прикметами і перлинами народної мудрості, відомості про свята українські й міжнародні, світські та релігійні.

А для особистого творення майбутньої історії є окрема рубрика "Що я зробив для України", яка залишається у щорічнику незмінною. Діловий щоденник українця цього року ми доповнили сторінками для щомісячного планування та переліком ювілярів.

Навчальний посібник "Україна: історія Конституції" — це новий навчальний посібник про історію української Конституції, який був презентований на початку 2016 року. Автором посібника, який схвалений для використання у загальноосвітніх навчальних закладах, є кандидат історичних наук, доктор політичних наук, відомий громадський та політичний діяч Микола Томенко.

У книзі автор дослідив усі проекти конституцій, щоб продемонструвати цілісну картину зародження та розвитку традицій українського конституціоналізму від найдавніших часів до сьогодення.

Це видання має науково-популярний характер, тож саме тому Микола Томенко запропонував власний підхід до персоніфікації конституційних документів: вони названі іменами тих, хто брав найактивнішу участь у їх творенні та виступав у ролі ініціатора чи натхненника. Так, у посібнику "Україна: історія Конституції" можна знайти інформацію про Конституцію Пилипа Орлика, "світоглядну конституцію" Миколи Костомарова, "вільну спілку" Михайла Драгоманова, конституційну концепція Михайла Грушевського, Закон про тимчасовий державний устрій Павла Скоропадського, основний закон "Самостійної України" Миколи Міхновського, конституційний проект Симона Петлюри та багато іншого.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.11.2016 19:08
Переглядів648
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг