"Це дорога іграшка", – Моклиця про підтримку "Волиньбаскету"

Фото: Сторінка "Волиньбаскет" у "Вконтакте"

Заступник міського голови Луцька Юрій Моклиця повідомив, що існування "Волиньбаскету" є важливим сегментом у розвитку баскетболу в обласному центрі, проте він не знає, чи готове місто долучатися до співфінансування клубу.

Про це стало відомо у четвер, 17 листопада, під час круглого столу.

Тренер "Волиньбаскету" Петро Чайковський підкреслив, що професійна команда формує імідж області в цьому напрямі спорту.

нашій структурі є діти, які займаються баскетболом завдяки тому, що ми існуємо. Не думайте, що ми заробляємо великі гроші, бо є професійними. Ми розробили комплексну програму розвитку баскетболу на чотири роки і надіємося на співпрацю із міською та обласною владою", – зазначив чоловік.

Своєю чергою, Юрій Моклиця зауважив слушність акцентування розмови на розвитку саме галузі, а не тільки клубу. Разом із тим він не впевнений у готовності міста фінансувати "Волиньбаскет".

"Я боюся влазити у те, в чому не розбираюся. Ті ж самі телевізійні трансляції: я не знаю, як це все відбувається. Не можу сказати, чи ми готові як місто входити у співфінансування. Погодьтеся, що це дорога іграшка, професійний клуб підтримувати важко", – сказав заступник.

Нагадаємо: керівництво "Волиньбаскету" оцінило можливість зникнення клубу у 98%.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.11.2016 13:15
Переглядів863
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг