Луцькрада вимагатиме в парламенту узаконити зброю

Фото: ілюстративне

Луцька міська рада планує підготувати звернення до парламенту, яким вимагатимуть врегулювати на законодавчому рівні носіння зброї цивільними.

Про це йшлося на комісії з питань дотримання прав людини, законності та боротьби з корупцією 25 листопада.

Голова комісії Микола Федік висловив переконання, що цей процес потрібно врегулювати.

"Ми маємо хаотичне розуміння щодо користування вогнепальною зброєю. Воно ніяк не регулюється. В нас збочене становище: злочинці мають зброю, а ті хто страждають – не мають права користуватися зброєю", – зазначив депутат.

На комісію запросили лучанина Романа Будчика, який раніше реєстрував петицію щодо врегулювання користування зброєю цивільними. А саме прийняття законопроекту № 1135-1 "Про цивільну зброю і боєприпаси", який "зависнув" з 2014 року.

"В наш час людина може використати зброю для захисту себе і своєї сім'ї. Але в той же час він одразу з жертви перетворюється на вбивцю", – зауважив Роман Будчик.

Зі слів лучанина, Київська, Львівська, Чернігівська, Запорізька, Ірпінська міські ради уже написали звернення з приводу цього питання до Верховної Ради. Крім того, каже, він, цього тижня ще 10 міст планують направити свої звернення.

Члени комісії підтримали проект рішення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.11.2016 13:41
Переглядів674
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг