У Вересневому не ремонтують доріг через відсутність каналізаційних мереж

У Луцьку хочуть внести зміни до програми співфінансування будівництва мереж водовідведення, щоб міська рада фінансувала це на 95 %.

Програма була затверджена у 2015 році і передбачала співфінансування будівництва мереж: 60 % – міська рада і 40 % – жителі мікрорайону Вересневе, де й будувались ці мережі. Про це розповіла 25 листопада депутат Луцькради Наталія Бунда під час засідання комісії з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму.

Як повідомила Наталія Бунда, за рік провели каналізацію лише на 4 вулиці, які є найкоротші за протяжністю. А всього вулиць, які досі без каналізації, у мікрорайоні Вересневе є аж 30.

"Якщо так робити мережі, то це затягнеться на довгі роки", – сказала Наталія Бунда.

Ремонт доріг також відкладеться, адже без прокладеної каналізації їх ремонтувати не буде сенсу.

Тому в програмі пропонують змінити показники співфінансування – щоб міська рада фінансувала 95 %, а мешканці – лише 5 %. Таким чином процес із будівництва мереж водовідведення піде швидше.

"Ми ж розуміємо, що не всі будинки на вулиці заплатять це співфінансування у 40 %. Адже є закинуті будинки, є пенсіонери, є будинки, де живуть цигани, які не будуть платити", – пояснила Наталія Бунда.

Зі слів Бунди, таких вулиць багато на Вересневому, і якщо залишити співфінансування 60 % на 40 %, то це не створить належних умов для будівництва мереж й до того ж відтермінує ремонт дороги.

Програма діє до 2017 року включно. Й цього року закладено на її реалізацію 1,8 мільйона гривень. Вона стосується всіх вулиць, де немає каналізацій.

Депутати підтримали проект рішення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.11.2016 14:33
Переглядів643
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг