Ми запізнилися із декомунізацією на 23 роки, - депутат Луцькради

Україна запізнилася із прийняттям законів про декомунізацію на 23 роки.

Про це в ефірі ток-шоуПротилежний Погляд LIVE сказав депутат Луцької міської ради від "Радикальної партії" Олега Ляшка" Сергій Була.

"Коли ми в ′91 році стали незалежними, вже тоді треба було піднімати питання з приводу того, що нам потрібно було позбуватись старих комуністичних моментів і тих ідолів, які були на той момент в нашій державі", – зазначив Сергій Була.

Саме через те, що влада вчасно цього не зробила, зі слів депутата, "ми мали реванш нашого президента Януковича, ми маємо зараз ситуацію в Донецькій і Луганській області, ми маємо Крим, який на даний момент окупований Росією". Зрештою, це є причиною того, що Україна втратила частину своїх територій.

Сергій Була переконаний, що процес декомунізації однозначно потрібно проводити.

"Ми разом з нашим однопартійцем Юрієм Шухевичем були ініціаторами прийняття законів по декомунізації", – розповів депутат. – Молодому поколінню потрібно доносити інформацію і пояснювати, що це пережитки минулого, це те, з чим жили наші батьки, але нам потрібно змінювати цю державу, тому що, якщо не буде загальної, чіткої позиції про національну свідомість, про тих героїв, які насправді були, не буде змін у всій країні".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.11.2016 21:34
Переглядів1940
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг