У Facebook й Instagram змінилися мобільні додатки

Соцмережі Facebook і Instagram провели редизайн новинної стрічки для своїх мобільних додатків.

Дизайн стрічки новин став "більш читабельним, інтерактивним і зручним для коментування", – пише "Новое время".

Зокрема, Facebook переймає стиль свого месенджера для коментарів. Тепер коментарі візуально більш відокремлені один від одного завдяки округлим контурам. Також в додатку зміняться кнопки навігації.

Розробники програми Facebook прибрали синю смугу зверху екрану і перенесли кнопку, яка повертає користувача в новинну стрічку, ближче до аватарки. Зі слів розробників, програма має стати "менш дратівливою".

У той же час команда фотосервісу Instagram запустила нову версію програми для iOS і Android. Головним нововведенням Instagram версії 24 стала можливість організовувати коментарі гілками.

Тепер користувач може відповідати не в загальній стрічці коментарів до запису, а в конкретній гілці – "суб-розмові". Коли користувач відповідає на якийсь конкретний коментар, його відповідь автоматично буде розташована під вихідним коментарем у вигляді гілки бесіди.

Додатки будуть оновлюватися поступово у всьому світі протягом декількох тижнів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Новини Компаній
Опубліковано:
16.08.2017 21:32
Переглядів997
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг