Google стежить за власниками смартфонів

З початку 2017 року Google збирав дані про місцезнаходження користувачів Android-пристроїв, навіть якщо на ґаджетах були включені сервіси за визначенням геолокації.

Про це повідомляє "Економічна правда", посилаючись на Quartz.

Відзначається, що всі дані відправлялися в Google.

Навіть пристрої, які були скинуті до заводських налаштувань, з відключеними службами визначення місця розташування відправляли геолокацію в Google.

В результаті Google мав доступ до даних про перебування окремих осіб і їх рухах, які виходили далеко за рамки розумного очікування споживачів щодо конфіденційності.

Відзначається, що практика викликала занепокоєння у людей, особливо у співробітників правоохоронних органів або жертв домашнього насильства, які виключали служби визначення місцезнаходження, вважаючи, що вони повністю приховують своє місце перебування.

Незважаючи на те, що дані, відправлені в Google, зашифровані, їх можна було відправити третім особам, якщо телефон був зламаний шпигунськими програмами або іншим шкідливим ПЗ.

В Google факт відстеження підтвердили. Компанія визнала, що збирає такі дані протягом 11 місяців, але пообіцяла скасувати цю функцію до кінця листопада.

Відзначається, що в розділі політики конфіденційності Google зазначено, що компанія буде збирати інформацію про місцезнаходження з пристроїв, що використовують її послуги, але не вказує, чи буде вона збирати дані, якщо служби визначення місцезнаходження відключені.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Новини Компаній
Опубліковано:
22.11.2017 21:29
Переглядів598
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг