Самознищення листів: у Gmail тестують нову функцію

Користувачі Gmail зможуть визначати час, протягом якого можна буде прочитати відправлений ними лист. Після цієї години або дати послання стане недоступним отримувачу – для нього це матиме вигляд самознищення листа.

Про це повідомляє TechToday.

Google працює над суттєвим оновленням свого поштового сервісу, і днями стало відомо про ще одну з нових функцій, які отримає Gmail. Користувачі зможуть визначати час, протягом якого можна буде прочитати відправлений ними лист.

Функція самознищення пошти вже тривалий час доступна в деяких поштовиках, наприклад, Protonmail. У Gmail вона працюватиме подібним чином.

Ця функція, яка називається "Режим конфіденціальності", також дозволяє заблокувати для отримувача можливість подальшого пересилання листа, його завантаження, копіювання вмісту та вкладень.

Під питанням залишається можливість робити скріншоти таких конфіденційних листів. Експерти припускають, що захисту від скріншотів, найімовірніше, не буде.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Новини Компаній
Опубліковано:
16.04.2018 18:17
Переглядів272
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг