Facebook запускає мережу для корпоративного спілкування

Нова мережа від Facebook для корпоративного спілкування запрацює в жовтні.

Про це пише liga.net з посиланням на USA Today.

Соціальна мережа називається Facebook at Work. Вона була запущена ще на початку 2015 року, правда в закритому тестовому режимі. Понад 450 компаній мали можливість її протестувати, включаючи Heineken і Royal Bank of Scotland.

"Facebook at Work дозволяє нашому персоналу спілкуватися, обговорювати і вирішувати проблеми швидше і ефективніше, ніж електронна пошта", - коментує Кевін Хенлі, директор по дизайну в Royal Bank of Scotland.

Зовні нова мережа схожа на традиційний Facebook, але в ній можна зареєструватися без прив'язки до основного, особистого профілю.

Завдання Facebook at Work в тому, щоб допомогти співробітникам компаній обмінюватися ідеями, використовуючи повідомлення, оновлюючи статуси і об'єднуючись в групи. При цьому їх не буде відволікати від роботи стороння інформація.

Користувачам запропонують корпоративні чати для роботи і різні ліцензовані програми прямо в системі. Також буде налагоджена особлива система відеозв'язку.

Передбачається, що нова соціальна мережа дозволить Facebook конкурувати з офісними пакетами і корпоративними мережевими системами таких компаній, як Google, Microsoft і LinkedIn.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Новини Компаній
Опубліковано:
30.09.2016 08:20
Переглядів580
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг