Google Translate навчився перекладати краще

Відсьогодні додаток Google Translate буде пропонувати більш точні переклади з англійської на вісім інших мов (і навпаки) завдяки новій технології.

Про це повідомляє РhoneАrena.com.

Нова технологія Neural Machine Translation дозволяє перекладати цілі речення, а не кожне окреме слово. Тепер замість дослівного перекладу система пропонуватиме змістовний переклад з урахуванням граматичних норм. Це повинно підвищити точність перекладу, а з часом ця технологія буде покращуватись і вдосконалюватись.

Ця технологія вважається найбільшим удосконаленням Google Translator впродовж останнього десятиліття. Neural Machine Translation охоплює тексти, перекладені з англійської на французьку, німецьку, іспанську, португальську, китайську, японську, корейську та турецьку мови, а також навпаки.

Кінцевою метою компанії Google є розширення використання нової технології на більш ніж 100 мов, які працюють з додатком Google Translate.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Новини Компаній
Опубліковано:
17.11.2016 20:27
Переглядів848
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг