Новим власником УБРР стала найбільша спотова товарна біржа Китаю

Фонд держмайна на аукціоні продав 99,9% акцій Українського банку реконструкції і розвитку великому китайському інвестору.

Про це йдеться на сайті Фонду державного майна України.

Оскільки заявку на участь у конкурсі подав лише один учасник, банк було приватизовано за стартовою ціною – за 82 827 000 грн.

Новим власником стала китайська компанія Bohai Commodity Exchange Co., Ltd. (BOCE) – найбільша спотова товарна біржа у Китаї з річним обігом в 1 трлн доларів США. Компанія заснована у 2009 році за участі приватних китайських громадян, декількох державних компаній, а також муніципалітету штату Тянцзинь, КНР.

Голова Фонду держмайна Ігор Білоус привітав китайську сторону з вдалим придбанням і побажав банку стати мостом, який з'єднає бізнес-кола України і Китаю та залучить до приватизації нові китайські компанії.

Нагадаємо: у квітні 2016 року аукціон з продажу УБРР не відбувся через відсутність покупців. Після цього НБУ оголосив про плани ліквідувати цей банк, якщо його не вдасться приватизувати на повторному аукціоні. Тому Фонд держмайна доклав максимальних зусиль до приватизації цього активу, щоб банк уникнув ліквідації, а держава отримала кошти до бюджету.

Наразі головною вимогою до інвестора є поповнення капіталу на 2,5 млн до 120 млн грн з метою виконання нормативів НБУ. Фонд держмайна сподівається, що НБУ якнайшвидше надасть необхідні дозволи для входження китайського інвестора в капітал банку з метою розвитку діяльності в Україні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Новини Компаній
Опубліковано:
30.11.2016 15:32
Переглядів950
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг