П'ятеро нардепів пропустили усі 860 голосувань у Верховній Раді

П'ятеро депутатів Верховної Ради жодного разу не проголосували від початку сесії.

Вони пропустили 860 голосувань, – повідомляє Комітет виборців України у Фейсбуці.

П'ятеро депутатів Верховної Ради взагалі не проголосували жодного разу від початку сесії, зокрема Вадим Рабінович, Євген Бакулін, Андрій Білецький, Сергій Клюєв, Олександр Онищенко. Двоє з найбільш "бездіяльних" депутатів – Сергій Клюєв та Олександр Онищенко оголошені у розшук. Інші вісім депутатів, які потрапили до "пасивного" списку, – або просто не голосували, або не з'являлися на засідання.

"Досить важко знайти якісь зрозумілі пояснення відверто недбалого ставлення до своїх прямих обов'язків, – наголосив Олексій Кошель, голова Комітету виборців України. – Тим більше, коли ми бачимо, як приміром, Вадим Рабінович в цей час займається активною розбудовою своєї партії. Чи Віталій Чепінога, який є дуже активним у соцмережах, голосував усього лише чотири рази протягом 5 сесії".

Найбільш активними депутатами з початку вересня були Іван Спориш, Віктор Пинзеник та Ігор Васюник, які пропустили лише 2, 3 і 4 голосування відповідно.

Довідково: Протягом 5 сесії 8 скликання станом на 4 листопада було 5 пленарних тижнів. Депутати голосували 860 разів.


* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Політика
Опубліковано:
05.11.2016 12:36
Переглядів844
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-10-2018 22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг