Сказали, коли людство опанує телепортацію

Американські вчені стверджують, що до 2040 року люди зможуть переміщатися з однієї точки земної кулі в іншу за допомогою телепортації. У такому разі сцени з фантастичних фільмів втіляться в реальність.

Про це повідомляє "Навколо нас".

Фізики вже давно займаються проблемою переміщення різних об'єктів у просторі. Теоретично це можливо, але на практиці вчені досі не можуть втілити ідею телепортації на відстань. Для того, щоб здійснити свій задум, потрібно доопрацювати технічну сторону, яка базується на теорії квантів.

У 2016 році канадські і китайські фахівці вже провели спробу телепортувати предмет на 30 кілометрів від пункту відправлення. У процесі експерименту вони використовували електромагнітні хвилі довжиною 795-1500 нанометрів. Поки ці спроби не увінчалися успіхом.

У майбутньому вчені збираються провести ще ряд дослідів по переміщенню предметів. До 2040 році на Землі можуть з'явитися нові технології, які дозволять людям подорожувати по світу через портали, а не з допомогою автомобілів, кораблів або авіалайнерів. Тоді, напевно, їх потреба пропаде і стане просто розвагою, як зараз поїздка на коні або кареті.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
08.01.2017 18:12
Переглядів1031
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг