Apple хоче позбутися механічних кнопок на iPhone

Бюро патентів і торгових знаків США запатентувало нову технологію Apple – смартфон, позбавлений механічних кнопок.

Крім відмови від традиційних клавіш, інженери корпорації збираються використовувати ще кілька інноваційних розробок, – повідомляє Macdigger.

Як відомо, в iPhone 7 механічну клавішу Home замінив сенсорний аналог з механізмом зворотного зв'язку Taptic Engine. Досить імовірно, що в одній з наступних модифікацій пристрою компанія повністю відмовиться від механічних клавіш на корпусі.

У патентній заявці Apple описується технологія виробництва деформованого тактильного матеріалу на основі квантового тунелювання для створення "розумних" чохлів та інших аксесуарів для iPhone. З її допомогою компанія планує розробити футляри з сенсорними областями, завдяки чому зникне необхідність в механічних клавішах.

Інженери Apple пропонують додати по всій площі чохла кілька сенсорних областей, які використовуються для увімкнення і вимкнення, регулювання гучності і інших задач.

Керувати функціями iPhone можна буде за допомогою натискань на певні області чохла. Чохол визначає зміни електричних властивостей і передає керуючі команди безпосередньо на смартфон.

Варто зазначити, що це далеко не перший патент, який демонструє намір Apple відмовитися від механічних клавіш в iPhone. Раніше компанія зареєструвала патент на смартфон з сенсорними клавішами на бічних гранях.

На бічні грані iPhone розробники планують винести віртуальні кнопки клавіші регулювання гучності, функцію розблокування, клавіші для управління відтворенням і інші. Наприклад, в таких додатках як калькулятор, на бічні грані можуть переміститися кнопки, які відкривають додаткову функціональність програм.

Такий підхід дозволить Apple зробити інтерфейс мобільних додатків більш гнучким і позбавить виробника від необхідності вбудовувати фізичні кнопки в майбутні ґаджети.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
13.02.2017 21:28
Переглядів685
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг