Facebook може змінити формат

Засновник Facebook Марк Цукерберг зазначив, що у світі є люди, які залишилися за бортом глобалізації, та спільноти, які виступають за відхід від глобальних зв'язків. Тому він має намір змінити формат Facebook: від соцмережі для друзів і сім'ї до розвитку глобальної соціальної інфраструктури.

Він виділив п'ять основних напрямків для роботи Facebook у майбутньому: розвиток взаємної підтримки, забезпечення безпеки, інформованості, громадянської активності та залучення представників різних культур і поглядів, – пише MediaSapiens.

Цукерберг у своєму посланні також звернув увагу на проблеми, які Facebook закидали вже давно: утворення так званих "бульбашок", коли користувач бачить лише той контент, який відповідає його поглядам або подобається йому та поширення новин з клікбейтними заголовками, фейків.

CEO соцмережі ще раз нагадав про анонсовані раніше зміни алгоритму, які покликані вирішити ці проблеми. Також алгоритм почне враховувати, чи користувач читав матеріал із гучним заголовком, перш ніж ним поділитися на своїй сторінці – таким чином пости, які користувач не читав, будуть з'являтися у стрічці новин нижче.

Восени 2016 рокі Facebook повідомив про 1,8 млрд активних користувачів соцмережі.

Під час минулорічних президентських виборів у США Facebook критикували за те, що компанія не доклала всіх зусиль, щоб уникнути публікації неправдивих новин на своїй платформі. Медіаексперти закликали соцмережу визнати свою відповідальність, як одного з найбільших каналів поширення контенту, в тому числі новинного, та залучати живих людей в якості редакторів для формування новинної стрічки, замість того, аби покладатися виключно на алгоритм.

У відповідь соцмережа запустила інструменти для вирішення проблем із фейками, зокрема, вона залучила до роботи організації, які займаютьcя фактчекінгом.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
17.02.2017 19:06
Переглядів932
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг