Facebook платитиме виданням за відеоконтент

Соцмережа Facebook буде платити виданням за створення відеоконтенту – як за онлайн трансляції, так і за окремо спродюсовані та завантажені ролики.

Про це повідомляє Media Sapiens з посиланням на Recode.

Близько року тому компанія та деякі великі видання, зокрема New York Times, BuzzFeed, The Washington Post, Vox Media, уклали угоди про співпрацю в створенні відеоконтенту з соцмережею. Тепер Facebook хоче переглянути їх. За даними джерел Recode, видавці отримуватимуть щомісячні виплати за умови створення обумовленої кількості відео. При цьому існує ще ряд умов.

Так, ролики повинні бути достатньо довгими, аби Facebook зміг помістити в них принаймні одну mid-roll рекламу (оголошення, яке з'являється посередині відео). Очікується, що мінімальна довжина ролика становитиме від 90 секунд, а live-відео – 6 хвилин. Прибутки, отримані від показу реклами, будуть розподілятися наступним чином: Facebook отримає 45 %, видавці - 55 %.

"Цей крок є частиною більш широкого плану по просуванню нових рекламних продуктів компанії Facebook, зокрема mid-roll реклами", - вважає видання Recode.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
25.04.2017 20:29
Переглядів1019
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:06
26.04.2017
Олексій
Появиться серйозний конкурент для ютуба
останні новини
21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг