Уряд Латвії пішов у відставку

Прем'єр-міністр Лаймдота Страуюма у понеділок, 7 грудня, подякувала своїм міністрам за роботу і подала у відставку.

У своїй прощальній промові прем'єрка заявила, що її уряд ухвалив два держбюджети, економічна ситуація поліпшилася і країна перебуває у хорошому стані, - інформує Укрінформ.

"Вважаю, що потрібні нові ідеї та енергія, щоб завершити розпочаті справи", - зазначила вона.

Президент Раймонд Вейоніс прийняв відставку кабінету. У своїй промові він подякував Страуюмі за те, що вона взяла на себе відповідальність очолити уряд у той момент, коли ніхто не хотів цього робити. Робота "технічного прем'єра" Страуюми затягнулася на два роки.

Як відзначають латвійські журналісти, під час спільного виступу прем'єр невпевнено трималася, та й президент насилу добирав слова.

Вейоніс у своїй промові також наголосив, що з формуванням нового уряду потрібно поквапитись, але діяти все ж обдумано. За його словами, кабінет Страуюми залишив новому керівництву країни цілиу низку проблем, у тому числі питання зарплат педагогів, доступності охорони здоров'я, освоєння Єврофондів тощо.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
07.12.2015 14:35
Переглядів516
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-09-2018 24-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг