#Сім_сорок: Знати, чого хотіти

Нещодавно спостерігав, як в одному закладі громадського харчування компанія робила замовлення: довго вивчала меню, потім ще хвилин зо сім "мучила" офіціанта. Я зрозумів, в чому їх проблема - вони не знали, чого хочуть.

Ця ж пробема стосується усіх нас в повсякденному житті. Знати, чого хотіти. Ставити цілі і досягати їх.

Натомість часто бачимо безцільне "бовтання" по життю. Або людей, які живуть за приниципом "бо так треба". Або дітей, які компенсовують психологічні комплекси своїх батьків, які самі не змогли досягти чогось у житті.

Людина не знає, чого хоче. І живе неефективно для себе і оточуючих.

Бажання виконує роль вектора, і людина рухається в потрібному напрямку. Відсутність зрозумілого вектора спричиняє броунівський рух в суспільстві, а сумарний шлях переміщення дорівнюватиме нулю. Ми просто стоїмо на місці, не зважаючи на масу докладених зусиль.

Отож, знайте, чого ви бажаєте! І не бійтеся реалізовувати свої бажання. Через успіх кожного, дійдемо до успішного суспільства.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
21.06.2017 07:40
Переглядів840
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:18
21.06.2017
васильок
То є правда!
останні новини
16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг