Компанія Apple запатентувала новий iPhone nano

Американська корпорація Apple Inc. запатентувала новий смартфон в корпусі iPod nano.

Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на Patently Apple.

"Бюро патентів і товарних знаків Сполучених Штатів Америки (США) 8 серпня 2017 року опублікувала схвалену заявку Apple на реєстрацію смартфона в корпусі iPod nano – так званий "iPhone nano", – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, заявка на патент була подана у 2007 році.

У документі представлені схематичні зображення пристрою, а також коротка інформація про пристрій. Наголошується, що в документі описується принцип роботи технології 3D Touch, яка з'явилася в iPhone 6s в 2016 році.

"Електронний пристрій використовує окремі поверхні для введення і виведення. Одна з поверхонь (наприклад, дно) має сенсорну поверхню і чутлива до сили, з допомогою якої користувач здійснює введення даних. На другий поверхні (наприклад, верхня частина) відображається необхідна інформація", – йдеться в документі.

Так, курсор управляється маніпулювання задньою поверхнею сенсорної області. Курсор визначає, де на звороті палець користувача встановив контакт з сенсорною поверхнею. Коли курсор розташований над потрібним елементом управління, користувач вибирає або активує функцію, пов'язану з елементом управління, шляхом натискання на чутливу до сили сенсорну поверхню пальцем. Відповідно, електронний пристрій може управлятися однією рукою, причому переміщення курсора і вибір елемента керування можуть виконуватися без підняття пальця.

Однак концепція патенту мала сенс у 2007 році, коли патент був вперше поданий. Імовірно, він може бути відроджений як заново винайдений iPhone nano.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
09.08.2017 21:31
Переглядів1002
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг