Skype оновив дизайн для комп'ютерів

Глобальне оновлення дизайну Skype стало доступним всім користувачам настільних комп'ютерів.

Новий Skype отримав теми, які налаштовуються, також користувачі мають можливість вибору між різними кольорами оформлення, – пише Новое время.

Тепер групові чати в ньому різнокольорові, а яскраві хвилясті лінії використовуються, щоб відокремити непрочитані повідомлення. На старті роботи користувач може вибрати темну або світлу тему. Відзначається, що ще влітку 2017 року таке ж кольорове оновлення отримали користувачі мобільних версій месенджера.

Крім того, тепер до повідомлень можна додавати смайли-реакції, а щоб звернути увагу співрозмовника в груповому чаті, досить згадати його за допомогою символу @. Для групових чатів з'явилася так звана "Колекція" – місце, де зібрані всі файли, посилання і зображення, якими користувачі обмінювалися.

Серед інших нововведень: нова панель повідомлень; можливість установки доповнень; сортування чатів за часом, наявність непрочитаних повідомлень, статусу. Додатки дозволяють впроваджувати зображення Giphy або відео з YouTube безпосередньо в чати.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
31.10.2017 18:51
Переглядів731
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:57
31.10.2017
українка
старий був значно кращим
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг