Facebook запустить меседжер для дітей

Соціальна мережа в понеділок оголосила про запуск нової програми Messenger Kids, яка дозволяє обмінюватися повідомленнями в Facebook.

Вперше компанія дозволила дітям молодше 13 років офіційно бути присутніми на будь-якій зі своїх платформ, – пише Finance.ua.

Messenger Kids – урізана версія звичайного дотатку Messenger, але з купою додаткових батьківських елементів управління. Діти можуть обмінюватися повідомленнями, відеодзвінками, смайликами, GIF файлами та наклейками з людьми в списку друзів (схвалених батьками). Додаток тепер доступний користувачам iPhone у Сполучених Штатах.

Але оскільки це автономний сервіс, облікові записи Messenger Kids обробляються інакше, ніж звичайний обліковий запис Facebook. Немає реклами, і Facebook говорить, що вона не буде передавати дані від Messenger Kids рекламодавцям.

Соціальна мережа також зробила все можливе, щоб відключити облікові записи Messenger Kids на сторінках Facebook. Єдині люди, у яких є можливість бачити обліковий запис, – це друзі їхніх батьків.

Крім того, у Facebook є спеціальна команда рецензентів, які контролюють звіти з облікових записів Messenger Kids. Компанія також використовує програмне забезпечення, яке може автоматично виявляти певні типи контенту, наприклад, наготу, і запобігати його спільному використанню у додатку.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
05.12.2017 19:31
Переглядів479
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-08-2018 19-08-2018 18-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг