Google слідкуватиме за оновленнями Android-додатків

У майбутніх версіях Android компанія Google вирішила посилити правила для розробників, щоб ті вчасно оновлювали свої програми.

Пошуковий гігант хоче, щоб всі програми в Google Play були гарантовано оптимізовані під останню актуальну версію "зеленого робота" для підвищення безпеки користувачів, - пише "Радіо Максимум".

"З другої половини 2018 року Google Play вимагатиме, щоб нові додатки й оновлення наявних програм були націлені на актуальні API Android. Правило набере чинності для нового контенту з серпня 2018 року. Це робиться для того, щоб програмне забезпечення було створено на основі останніх API-інтерфейсів, оптимізованих для забезпечення безпеки та продуктивності", – йдеться в повідомленні Google.

Крім того, з 2018 року Google Play почне автоматично додавати в APK-файли всіх додатків метадані, необхідні для перевірки їх вірогідності. Це необхідно для того, щоб захистити користувачів від підроблених додатків з мережі, які ховаються під виглядом популярних ігор.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
25.12.2017 20:10
Переглядів420
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг