Курс біткоїна може впасти до нуля

Курс біткоїна може впасти до нуля, якщо в світі не почнуть приймати його в якості платіжного засобу.

Про це заявили фахівці інвестбанку Morgan Stanley на чолі з аналітиком Джеймсом Фосеттом, – повідомляє "РБК-Україна".

Причиною можливого падіння курсу біткоїна може стати те, що приймати його в якості платіжного засобу зараз готові лише одиниці.

За даними інвестбанку, з 500 найбільших світових онлайн-ритейлерів у якості розрахункового засобу біткоїни приймають тільки три гравці. Цей факт, пишуть аналітики, свідчить про те, що біткоїн у майбутньому може знецінитися.

"Якщо ніхто не братиме цю технологію для здійснення платежів, тоді вартість (біткоїна) буде дорівнювати нулю", – заявив Фосетт.

З його слів, зниженню курсу сприятиме і низький обсяг торгів криптовалюти. Щоденний обсяг торгів біткоїна зараз становить близько 3 млрд доларів, тоді як середній обсяг щоденних торгів на глобальному валютному ринку дорівнює приблизно 5,4 трлн доларів.

За даними Business Insider, не може похвалитися мережа біткоїна і великим обсягом транзакцій: добовий обсяг транзакцій біткоїна становить 300 млн доларів, тоді як на базі системи Visa щодня проходить операцій приблизно на 17 млрд доларів.

"Чи можна вважати біткоїни валютою? Ні. Немає процентної ставки, пов'язаної з біткоїном. Цифровим золотом? Може бути. Але для нього немає ніякого практичного застосування, тоді як золото використовується в електроніці і ювелірних виробах. Однак інвестори, мабуть, приписують йому якусь цінність. Це платіжна мережа? Так, але її дуже складно масштабувати і не брати комісій за транзакції", – пояснив Фосетт.

Нагадаємо: минулого тижня курс біткоїна втратив майже 20 % за добу і 40 % зі здобутого раніше максимуму в 19 тис. доларів за 1 BTC. 22 грудня "цифрове золото" опускалося до рівня в 11,8 тис. доларів за монету.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
26.12.2017 10:56
Переглядів956
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг