Шотландський Глазго переходить на безпілотне метро

Потяги в метро шотландського міста Глазго до кінця 2020 року стануть повністю автономними.

Про це повідомляє "Економічна правда".

Це означає не тільки, що метропотяги будуть повністю самостійно пересуватися по лініях метро, ​​але і те, що в них в цей час не буде знаходитися жодного співробітника метрополітену.

Зараз у Великобританії вже діють автономні потяги. Наприклад, такі склади переміщаються по Доклендскому легкому метро в Лондоні, проте в кабіні машиніста кожного з них завжди знаходиться оператор, готовий в будь-який момент прийняти управління на себе, який також стежить за безпекою.

Як зазначає видання, поїзди в Глазго стануть першими повністю автономними метропоїздами у Великобританії.

При цьому всі такі поїзди будуть обладнані камерами відеоспостереження, а в особливо завантажені дні в деяких з них все ж будуть знаходитися співробітники метро. Це буде зроблено на вимогу профспілки працівників метро.

Як очікується, в кінці поточного року в Глазго на ділянці шляху недалеко від стадіону Айброкс почнуться випробування нових автономних поїздів, які планується завершити у 2020 році.

Випробування проводитимуться в рамках масштабної програми з модернізації метро, ​​на яку планується витратити 288 мільйонів фунтів стерлінгів (390,5 мільйона доларів).

Сьогодні кілька систем метро в різних країнах світу планують перейти на автономні поїзда. Мова, зокрема, йде про США та Японію.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
08.01.2018 15:33
Переглядів459
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг