У Британії дівчину не пустили до школи через поголену голову заради благодійності

14-річна британка Ніам Болдвін поголила голову, щоб пожертвувати волосся для LittlePrincess Trust. Ця організація виготовляє перуки для дітей, які втратили волосся через рак.

Коли Ніам прийшла до школи, її покарали за "неприйнятний зовнішній вигляд", – пише Українська правда.Життя з посиланням на Independent.

Мовляв, дівчина порушила правила, тому повинна носити на голові шарф, доки волосся не відросте.

32-річна мама дівчинки, Аннека Болдвін, не приховує свого гніву:

"Ніам позбулася всього волосся, щоб пожертвувати його на перуки дітям! Я думаю, це найхоробріший і найдивовижніший вчинок. Він змушує мене нею пишатися. Я дуже засмучена, що школа ізолювала її. Мовляв, волосся повинне бути на 1см довшим, щоб приєднатися до інших учнів у класі".

"Всі учні знають, що є правила школи, і вони знають наслідки: шкільну роботу виконуваи у спеціальній кімнаті доти, доки волосся не виросте, і зачіска припинить бути екстремальною", – розповіла Mail Online директорка школи Сара Девей.

Із її слів, Ніам порушила шкільні правила, тому заслужила покарання. Якби дівчина порадилася зі школою перед тим, як позбутися волосся, їй би порадили знайти інший спосіб благодійності.

"Родина мала можливість повідомити про свої дії до того, як Ніам поголить голову для благодійності, але з якоїсь причини вони цього не зробили", – додала директорка.

Першого дня Ніам ізолювали, тому наступного вона не прийшла на заняття. Ще через день довжину її волосся визнали "прийнятною" для повернення до уроків.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
13.01.2018 20:31
Переглядів597
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг