82% світових багатств належать 1% людей

82 відсотки зароблених у 2017 році коштів пішли в кишені найбагатших людей світу. Зросла також і загальна кількість мільярдерів у світі.

Про це свідчать дані дослідження міжнародного об'єднання організацій по боротьбі з бідністю Oxfam, – повідомляє Deutsche Welle.

Капітал, зароблений по всьому світу в 2017 році, пішов до рук найбільш багатих людей. Як свідчать дані дослідження, 82 відсотки "нових" зароблених коштів в світі пішли в минулому році на рахунки найзаможніших людей, що складають близько 1 відсотка населення.

3,7 мільярда людей, що становлять найбільш бідну частину світового населення, взагалі нічого не отримали від глобального зростання прибутку. При цьому з 2016 по 2017 роки кількість мільярдерів безпрецедентно зросла. За даними Oxfam, новий мільярдер з'являвся в середньому кожні два дні. Всього в світі налічується 2043 людини, що вважаються мільярдерами.

"Бум мільярдерів говорить не про розквіт економіки, а про крах економічного порядку", – заявила директор Oxfam Вінні Бьяньіма.

Керівник кампанії Oxfam в Німеччині Йорг Калінскі розкритикував такий стан справ.

"Багата меншість в масовому порядку впливає на політичні рішення і безвідповідально скорочує витрати – особливо зарплати і податки, щоб збільшувати доходи акціонерів", – сказав Калінскі.

Oxfam вимагає припинити практику податкових ухилень для концернів і найбагатших людей, введення більш справедливих доходів для чоловіків і жінок, а також закликала займатися інвестиціями в освіту і здоров'я "для всіх".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
22.01.2018 20:24
Переглядів594
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-08-2018 17-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг