Клієнти Mastercard зможуть здійснювати оплати за допомогою відбитка пальця

З квітня 2019 року клієнти компанії Mastercard матимуть можливість використовувати біометричні дані, такі як відбитки пальців чи розпізнавання обличчя, для ідентифікації під час покупок і оплат.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Про підвищений інтерес до біометричних рішень свідчить усе більша доступність відповідного функціоналу на планшетах і смартфонах, підтримка подібних рішень споживачами та нові нормативні вимоги ЄС щодо надійної ідентифікації. Переважна більшість споживачів — 93% — обирає біометрію замість паролів для підтвердження платежів.

Нещодавнє дослідження виявило, що 92 % професіоналів у банківському секторі планують запроваджувати біометричні рішення. Банки також зазначають, що з використанням біометричної аутентифікації їхні клієнти більш охоче завершуватимуть процес купівлі товарів. Частота відмов може скоротитись на 70 %, порівняно з іншими методами аутентифікації, такими як одноразовий пароль, надісланий через SMS. В результаті це значно поліпшить взаємодію банків з користувачами.

У компанії зазначають, що перехід до біометрії є складовою нового плану дій Mastercard, покликаного допомогти банкам, роздрібним торговцям та партнерам запобігти шахрайству та поліпшити досвід споживачів у цифровому середовищі. Він також відповідає новим вимогам щодо перевірки аутентичності клієнтів за протоколом 3D Secure.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
24.01.2018 19:30
Переглядів389
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-06-2018 22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг