В Apple Watch повернулася стара функція

Торік користувачі Apple Watch втратили можливість отримувати з годинника доступ до каталогу музики, що зберігається на підключеному iPhone.

Як вдалося з'ясувати розробникам, в бета-версії нової операційної системи watchOS 4.3 ця функція знову стала доступна, – інформує internetua.com.

Відтепер користувачі зможуть повноцінно управляти піснями, альбомами і плей-листами на iPhone за допомогою Apple Watch. Зокрема, вони отримали можливість управляти відтворенням, а також видаляти ту чи іншу одиницю контенту з призначеної для користувача медіатеки.

Крім того, прямо з годинника можна ставити лайки пісням і альбомами, щоб Apple Music більш ефективно підбирала плей-листи. Також є функція транслювання музики на підключений пристрій, сумісний з технологією AirPlay.

Можливість повноцінно управляти музикою, що зберігається на iPhone, розумні годинник Apple втратили в вересні минулого року, коли стала доступна watchOS 4.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
28.01.2018 19:09
Переглядів590
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг