У Skype знайшли небезпечну вразливість

Експерт з безпеки Стефан Кантака заявив про те, що виявив небезпечну вразливість у популярному месенджері Skype.

Знайшов він її ще у вересні 2017 року і відразу ж написав про це в Microsoft, якій належать права на Skype, – інформує UBR.

Виявлена ​​уразливість дозволяє зловмисникам впроваджувати шкідливий код у вигляді скриптів прямо в операційну систему будь-якого користувача. Він, своєю чергою, дозволяє хакерам отримати повний доступ до комп'ютера своєї жертви з правами системного рівня, тобто абсолютно необмеженими.

З цієї причини зловмисники можуть видаляти файли, показувати рекламу, красти особисті дані і виконувати безліч інших дій.

У відповідь на інформацію експерта з Microsoft прийшов лист про те, що виправлення критичної дірки в Skype можливе тільки при повному написанні всього вихідного коду месенджера заново, на що потрібно дуже багато часу.

Тому у американської корпорації є два варіанти дій: нічого не робити з виявленою вразливістю, залишивши мільйони користувачів без захисту перед зловмисниками. Другий варіант – повністю переписати месенджер Skype з нуля, тобто фактично створивши новий продукт, на що піде неймовірно багато часу, коштів і десятки тисяч годин спільної роботи.

Оскільки вже минуло майже півроку, то експерт з безпеки розповів про вразливість у системі захисту виданню ZDNet, яке і піддало історію розголосу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
16.02.2018 08:38
Переглядів509
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг