Польща планує запровадити обмеження на ввезення пального

Міністерство фінансів Польщі планує запровадити обмеження провезення дешевшого пального з-за східного кордону. Мета – ущільнення митної і податкової системи.

Про це повідомляє "Монітор Інфо".

Проект Міністерства фінансів передбачає, що до Польщі можна ввезти без мита і акцизу максимально 200 літрів пального в баку. Досі від податків було звільнене провезення до 600 літрів палива у стандартному баку та до 200 літрів палива у ємності спеціального призначення.

Департамент вважає, що запровадження лімітів не стане на заваді транспортним фірмам. Крім цього, міністерство стверджує, що в проекті взяли до уваги очікування польських виробників і дистриб'юторів палива.

Обмеження, згідно з проектом, мають бути запроваджені 1 червня 2018 р. Передбачається, що впродовж 10 років додаткові надходження від цієї статті мають сягнути від 220 до 590 мільйонів злотих на рік.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
22.02.2018 16:55
Переглядів881
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-06-2018 20-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг