Вчені придумали, як покращити паливо для двигунів

Автомобілі з бензиновими двигунами могли б підвищити ефективність палива на 8% завдяки новій стратегії спалювання, що була розроблена в Національній лабораторії міста Ок-Ридж (ORNL). "Вчені продемонстрували новий спосіб вдосконалення палива за допомогою каталізатора, що хімічним методом перетворює його на багату воднем суміш", - повідомляє інтернет-портал technology.org.

Така сполука забезпечує циліндри двигуна більшою потужністю, підвищує ефективність і економить пальне. "Зазвичай, ви зіштовхуєтеся із проблемою підвищеної витрати палива, коли намагаєтеся його покращити", - зауважив Джим Сзубіст, один із фахівців ORNL. "Ми створили системний підхід, котрий вирішує це питання та може використовуватися із універсальними видами пального і стандартним контролем над витратами палива". Команда спеціалістів опублікувала цей метод в науковому журналі "Energy & Fuels" і надалі працює в Національному дослідницькому центрі транспорту ORNL, щоб продемонструвати схожу систему економії палива для більш широкого діапазону роботи двигунів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
06.03.2018 23:00
Переглядів411
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-06-2018 20-06-2018 19-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг