Слабке рукостискання може бути ознакою хворого серця

Дослідження, опубліковане в журналі "PLOS ONE" та проведене за фінансової підтримки British Heart Foundation (BHF), показало, що слабке рукостискання може бути пов'язане зі змінами в структурі та функціонуванні серця, а також використовуватися як показник стану здоров'я серця.

Про це повідомляє інтернет-портал technology.org.

Людей просили стискати спеціальний пристрій, динамометр, протягом 3 секунд, щоб вчені могли визначити силу рукостискання і порівняти ці показники з результатами детального сканування серця. Використовуючи дані майже 5000 осіб, команда науковців виявила, що люди зі слабким рукостисканням мають слабші серця, яким важче прокачувати кров через судини тіла. Слабке рукостискання також пов'язують зі збільшеним або пошкодженим серцем. Результати сканувань учасників дослідження також дозволили науковцям точно визначити об'єм крові, який накачувався їхнім серцем з кожним серцебиттям. Вчені з'ясували, що міцніше рукостискання пов'язане з більшими об'ємами і пропорціями крові, які накачуються серцем та здоровим серцевим м'язом, і меншим ризиком виникнення серцевих нападів та інсультів.

Ішемічна хвороба серця щорічно забирає життя 66 000 осіб лише у Великобританії. Більша частина цих летальних випадків пов'язана із серцевими нападами. Інсульти щороку стають причиною 38 000 смертей у Великобританії. Виявлення людей, які входять до групи ризику, дозволить їм своєчасно пройти необхідний курс лікування та, в кінцевому підсумку, врятувати своє життя.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
22.03.2018 07:00
Переглядів296
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг