Instagram вводить нові "правила" для фотографій

Сервіс розміщення фотографій Instagram змінить принципи формування стрічки новин.

Про це інформує Meduza.

В Instagram повідомили, що стрічки будуть формуватися за допомогою алгоритму, що враховує декілька чинників. Серед них – ймовірність того, що користувачеві сподобається фотографія або відео, згідно з записом, де була розміщена публікація, а також час публікації.

Зміни алгоритму будуть відбуватися поступово. У найближчі місяці Instagram перейде на формування стрічки тільки на основі популярності фотографій і відео, потім алгоритм буде ускладнений.

Зараз стрічка формується у хронологічному порядку. У майбутньому принципи появи формування стрічки будуть схожі на ті, що застосовуються у Facebook.

"Можливо, ви будете здивовані, дізнавшись, що в середньому люди пропускають 70 відсотків своїх стрічок. Оскільки Instagram виріс, стало складніше відстежувати всі фотографії і відеозаписи, які викладають люди. Це означає, що ви дуже часто не бачите найбільш важливі пости", – повідомили в Instagram.

У квітні 2012 року сервіс Instagram придбала соціальна мережа Facebook.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
16.03.2016 20:11
Переглядів543
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг