У Китаї з'явилася смугу руху для "смартфонових зомбі"

Торгівельний центр у місті Сіань у Північно-Західному Китаї виділив спеціальну смугу на тротуарі для тих, хто ходить, втупившись у смартфон, аби справитися з цієї поширеною загрозою для безпеки руху.

Про це пише "Монітор Інфо".

Смугу тільки для "клану опущених голів", як називають у Китаї залежних користувачів смартфонів, виділили назовні торгівельного центру. На іншій частині тротуару запроваджено заборону користуватися телефонами, а водіїв проінструктували, щоб вони обминали спеціальний перехід.

"Більшість із тих, хто працює в цьому районі, – це молодь із ІТ-сектора. Багато хто з них має звичку йти і дивитися в телефон. Ця смуга повинна стати застереженням для них", – сказав працівник торговельного центру.

Загрози, які створюють через неуважність смартфонових зомбі, не обмежуються лише районами, в яких знаходяться офіси комп'ютерних фірм. Пішоходів, цілковито захоплених телефонами, вдосталь на станціях метро, вулицях і торгівельних центрах у всій країні. Часом через це трапляються ДТП та інші трагічні події.

Перша виділена смуга для піших користувачів смартфонів була створена у місті Чунцін ще у 2014 р.

"Йди цієї смугою на власну відповідальність", – закликає розміщений на ній знак.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
11.06.2018 21:02
Переглядів326
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-09-2018 18-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг