Фахівці назвали помилки при зарядці смартфонів

Фахівці дали прості рекомендації, як продовжать термін служби акумулятора електронного пристрою.

Серед найбільш поширених помилок, на які вказали експерти, – використання телефону до повного розрядження. Вони рекомендують підключати гаджет до зарядного пристрою при рівні заряду не нижче ніж 50%, – інформує itechua.com.

На другому місці списку ТОП-5 помилок – використання альтернативних блоків живлення і проходження ігор або використання інших енерговитратних програм під час зарядки. Все це призводить до перегріву смартфона і з часом знизить якість його роботи.

Наступна помилка, на думку експертів, – перевищення необхідного для зарядки часу, наприклад, залишати смартфон заряджатися всю ніч. Така безпечність може не тільки зіпсувати батарею телефону, але і стати причиною виникнення пожежі.

Ну і завершує список помилок – відсутність контролю температурного фону при зарядці смартфона. Сучасні акумуляторні батареї погано переносять і спеку і сильний холод, не кажучи вже про прямих сонячних променях. Екстремальні температури приведуть або до перегріву або знизять енергоємність батареї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАЗВАЛИ СМАРТФОНИ, ЯКИМИ КОРИСТУВАЧІ НАЙБІЛЬШЕ ЗАДОВОЛЕНІ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
16.07.2018 21:05
Переглядів1427
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг