Microsoft зробить платним оновлення до Windows 10

Microsoft планує запустити сервіс під назвою Microsoft Managed Desktop.

Суть проекту полягає у передачі в оренду різним компаніям комп'ютерів, що працюють на Windows 10, які вже налаштовані на продуктивну роботу без збоїв і з максимальним захистом від злому. Спеціально під цей проект розроблено новий спосіб поширення оновлень Windows 10, – інформує Finance.ua.

Якщо для звичайних користувачів великі оновлення виходять двічі на рік, то в межах проекту Microsoft Managed Desktop комп'ютери будуть отримувати оновлення частіше впродовж року, але невеликими "порціями" у формі патчів 50-200 мб.

Такий спосіб поширення оновлень дозволить підтримувати комп'ютери в актуальному стані, уникаючи встановлення великих апдейтів, які часто призводять до збоїв в роботі обладнання.

Подібним чином оновлюються комп'ютери учасників програми Windows Insider, проте Microsoft не гарантує стабільність тестових оновлень.

За можливість отримувати надійні оновлення для Windows 10 організації будуть платити щомісячну абонентську плату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАЗВАЛИ "ДАТУ СМЕРТІ" WINDOWS 10, – ЗМІ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
14.08.2018 21:03
Переглядів1059
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг