Amazon запатентувала металеві клітки для працівників (фото)

Компанія Amazon у 2016 році запатентувала металеві клітки для перевезення співробітників по складах компанії. Патент отримав назву "Система та метод транспортування персоналу в зоні активної роботи".

Згідно з задумом, пересувні металеві клітки повинні захищати співробітників компанії, які працюють в складських приміщеннях, від всіляких роботизованих пристроїв під час переміщення на великі відстані. Наприклад, такі клітки будуть корисні при перетині робочої зони, щоб дістатися до кімнати відпочинку, або для лагодження несправного робота., - із посиланням на Seattletimes, пише "Радіо Максимум".

"Я впевнений, що клітка була розроблена для безпеки працівників. Крім того, цей патент був опублікований кілька років тому. Багато великих компаній подають дивні заявки на патенти", – написав один з амбасадорів Amazon в Twitter.
Патент також прокоментував старший віце-президент Amazon з операційної діяльності Дейв Кларк.
"Іноді навіть погані ідеї перетворюються на патенти. Ми ніколи не використовували цю технологію і не плануємо. Ми розробили краще рішення: маленькі жилети, які змушують будь-які роботизовані пристрої зупинятися, коли вони підходять до людини", – прокоментував Кларк.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
17.09.2018 21:00
Переглядів323
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг