Прем’єр-міністр Грузії подав у відставку

Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі подав у відставку.

Прем'єр подякував своїм соратникам по коаліції, членам уряд і свою сім'ї у середу на надзвичайному брифінгу в адміністрації уряду, – пише видання "Європейська правда".

"Я покидаю сьогодні цю посаду, але залишаюся вірним солдатом нашої країни", - заявив Гарібашвілі.

Згідно з Конституцією Грузії, у разі відставки прем'єр-міністра повноваження всього складу уряду автоматично припиняються, і вони стають виконуючими обов'язки.

Після відставки прем'єра президент країни повинен провести консультації з парламентською більшістю і не пізніше 7-денного терміну повинен назвати кандидата на пост прем'єр-міністра. Потім протягом семи днів кандидат у прем'єр-міністри повинен вибрати кандидатів у міністри і скласти урядову програму, після чого він ознайомить з нею парламент. Після цього почнеться процедура оголошення довіри новому складу уряду.

Для отримання довіри парламенту необхідна підтримка більшості.

Якщо уряд не отримає довіри, в 30-денний термін відбудеться повторне голосування за раніше поданий або оновлений склад уряду.

У разі, якщо парламент тричі не затвердить склад нового уряду, то будуть призначені дострокові парламентські вибори.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
24.12.2015 20:51
Переглядів454
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг