Англійська може втратити статус офіційної мови в ЄС

Англійська є однією з найбільш часто використовуваних державними службовцями ЄС мов.

Голова комітету з конституційних справ Європарламенту Данута Хюбнер попередила в понеділок, що англійська мова може втратити статус офіційної мови Європейського Союзу після того, як Британія покине Євросоюз. Про це повідомляє LB.ua з посиланням на Politico.

Як зазначають, англійська є однією з 24 офіційних мов ЄС, оскільки Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії визначило її як свою офіційну мову. Але коли Британія завершить процес виходу з ЄС, англійська може втратити свій статус.

"Якщо у нас не буде Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, у нас не буде англійської", – зазначила Хюбнер.

Англійська є однією з робочих мов у європейських інститутах. За словами Хюбнер, це "насправді домінантна мова", одна з найбільш часто використовуваних державними службовцями ЄС.

Перелік офіційних мов ЄС можна змінити одностайним рішенням країн, якщо вони захочуть зберегти англійську мову як офіційну мову, – зазначила голова комітету Європарламенту.

Нагадаємо: референдум про членство Британії в ЄС відбувся 23 червня.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
28.06.2016 13:25
Переглядів584
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-06-2018 23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг