Danone закриває два заводи в Росії

Французька група Danone прийняла рішення закрити два підприємства в Томську і Чебоксарах.

Як розповіли в компанії, реорганізація Томського молочного комбінату призведе до консолідації на підприємствах у Кемерово і Красноярську, а перенесення потужностей Чебоксарського міського молочного заводу посилить підприємства в Самарі, Саранську і Казані. Основними причинами цього рішення Danone називає технологічне зношування заводів, їх низьку рентабельність і падіння рівня продажів, що роблять практично неможливими подальші інвестиції для відповідності новим стандартам якості, -повідомляє Forbes.

У компанії запевнили, що всім співробітникам буде виплачено компенсацію, яка "значно перевищує" вимоги чинного трудового законодавства.
Торік Danone закрила ЗАТ "Данон-Волга" у Тольятті, що випускало 150 тонн продукції на добу, а також молочний завод "Новосибірський" потужністю 60 тонн продукції на добу і свій комбінат у Смоленську потужністю 130 тонн продукції на добу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
27.12.2015 15:00
Переглядів397
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг