Луцька компанія будувала в Польщі перший термінал для скрапленого газу

Приватне підприємство "Європейський стандарт - Україна" стало супідрядником масштабного будівництва LNG-терміналу.

Будівельна компанія "Європейський стандарт - Україна" - працює виключно на ринку ЄС. Цього принципу підприємство дотримується через те, що поки в Україні є корупційна складова, - пояснив один зі співвласників Сергій Чуріков. Тож за 8 років роботи у Польщі, лучани зарекомендували себе якісною роботою і колишні партнери запросили взяти участь у будівництві LNG-терміналу.

"Це був дуже складний проект. Електромонтажні роботи ми виконували вперше, але впоралися із завданням. Тепер маємо у портфоліо суттєвий іміджевий проект", - хвалиться Чуріков.

Під час роботи на будівництві було виконано понад 40 тисяч людиногодин, щодня доводилося звітувати про виконанні роботи управліючій компанії з Італії.

"Польща остаточно покінчила з газовою залежністю від Росії. В Газопорт в Свіноусця прийшов перший танкер з зрідженим газом. Потужності LNG-терміналу дозволяє покрити більше 80% російського імпорту. Радий що я та "Європейський Стандарт - Украіна" брали участь у цьому проекті", - резюмував Сергій Чуріков.

За два роки участі у будівництві лучани проклали 142 кілометри кабеля, здійснили 1600 підключень, монтаж трансформаторів, кабельних трас, акумуляторних батарей тощо.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
31.12.2015 13:17
Переглядів531
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг