Міністр оборони Польщі каже, що поляки ніколи не забудуть Волинську трагедію

Міністр національної оборони Республіки Польща Антоні Мацеревич заявив, що Україна для Польщі є стратегічним партнером на Сході, але є складні питання, такі як Волинська трагедія.

Про те, що Польща пам'ятає своїх мучеників і ніколи не забуде їх міністр сказав в інтерв'ю журналу Polska Zbrojna, - передає УНН.

"Україна є нашим стратегічним партнером на Сході, але є складні питання, такі, як Волинська трагедія. Ми ніколи не будемо забувати про це. Шанс для нового підходу в цій справі полягає у тому, що український народ буде змінювати свою історичну пам'ять, дізнавшись про минуле, яке раніше не знав. І Польща пам'ятає своїх мучеників і ніколи не забуде їх", - повідомив Мацеревич, коментуючи слова щодо важких розділів в історії України і Польщі.

Окрім того, за його словами, "Польща ніколи не прийме ситуацію, в якій одна країна в Європі претендує на право займати територію іншої".

"Події, що відбуваються на сході України є великою загрозою для миру в Європі", - додав Антоні Мацеревич.

Нагадаємо, У Польщі зняли фільм про "Волинську різню".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
06.01.2016 12:54
Переглядів542
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг