Які загрози чекають на банки у 2016

Опитування банківських експертів прояснило, чого варто побоюватися в 2016 році.

За прогнозами, найбільше ризиків для фінансових установ буде пов'язано з погрозами, які раніше не викликали серйозних побоювань,- пише "Finance".

На першому місці в списку загроз – кібершахрайство. Ця загроза і раніше приносила банкам масу незручностей. Однак у цьому році хакери будуть не тільки красти персональні дані клієнтів банків, але і створювати підроблені документи неіснуючих людей.

З допомогою підроблених документів хакери зможуть отримати повноцінний доступ до банківських послуг і будуть перехоплювати дані, наприклад, квитанції про нарахування заробітної плати.

Раніше повідомлялося, що за допомогою підроблених документів злочинці вивели з рахунків найбільшого банку США $400 тис.

Розвиток бізнесу в інших регіонах може бути більш ризикованим, ніж очікуваний прибуток. Тому банки повинні будуть витрачати більше коштів на ознайомлення з можливими загрозами на тому чи іншому ринку.

Боротьба з фінансуванням тероризму змусить банки різних країн світу перебувати у постійному діалозі, виконувати всі вимоги фінансових регуляторів і ефективно використовувати різні дані для виявлення підозрілих осіб.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
07.01.2016 14:45
Переглядів622
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг