Волинський письменник видав книгу у Франції

Книгу українського письменника з Волині Ігора Павлюка було перекладено французькою мовою та видано у місті Руан.

Збірка поезій "Поліська Магма" була перекладена відомими літераторами Атанасем Ванчевим де Трасі та Дмитром Чистяком, -пише "Вісник+К".

Це вже далеко не перший успіх волинянина. Автор численних наукових книжок, а також майже 30 поетичних і прозових збірок Ігор Павлюк вже видавав свої твори в США та Японії, Англії, Прибалтиці, Росії та Польщі, в інших державах.

Довідково:

Ігор Павлюк народився 1 січня 1967 року в селі Ужова, що на Волині. Його ж мама померла уже за кілька днів. Павлюка виховували дідусь і бабуся, котрих виселили з Холмщини. Після закінчення Доросинівської середньої школи із золотою медаллю пан Ігор вступив до Ленінградського вищого військового інженерно-будівельного училища, з якого його виключили за вірші і заслали у Забайкальську тайгу, де будував автомобільну дорогу із в'язнями.

Після повернення з Росії на рідну Волинь Ігор Павлюк працював журналістом місцевої районної газети у Ківерцях. Згодом вступив на факультет журналістики Львівського університету імені Івана Франка, який закінчив із відзнакою в 1992 році.

Працював у наукових і навчальних установах, а також періодичних виданнях. Захистив кандидатську і докторські дисертації. Хоч і проживає разом із сім'єю у Львові, проте часто приїздить на рідну Волинь, про яку постійно пише у своїх нових поетичних і прозових книжках. Відтепер про волинське Полісся можуть прочитати рідною мовою і французи.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
07.01.2016 17:30
Переглядів727
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг