Інструмент для редагування карт Google Maps більше не працюватиме

Пошуковий гігант оголосив, що засіб Map Maker перестане працювати у березні 2017 року.

Цей інструмент дозволяє користувачам редагувати інформацію та пропонувати зміни до карт Google Maps, передає Еспресо з посиланням на Tech Today.

Змінювати карти можна буде безпосередньо із самого додатка Google Maps.

Інструмент Map Maker вперше з'явився у 2008 році, щоб полегшити збирання даних у віддалених регіонах. Адже власні можливості Google не дозволяють швидко реагувати на зміни в таких місцевостях. Із часом спільнота Map Maker, до якої входили редактори та модератори і яка переглядала та затверджувала зміни до Google Maps, виросла в групу з мільйонів користувачів.

Робота спільноти Map Maker над картами була не завжди позитивною. Досить згадати, наприклад, випадок, коли її учасники намалювали робота Android, який випорожнювався на логотип Apple.

Через цей інцидент Google довелося тимчасово відключити сервіс та переглянути правила модерації. Користувачі також кепкували над політикою перегляду правок до карт.

Усе це також пришвидшило впровадження програми Local Guides, яка дозволяє кожному користувачеві карт Google пропонувати свої правки через додаток Google Maps.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
09.11.2016 21:37
Переглядів670
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг